Креаціонізм

Пташині лапки унікальні

Телевізійні програми, музейні експозиції, підручники, науково-популярні статті давно намагаються переконати нас, що птахи походять від динозаврів. Наразі ймовірність цього твердження впала до нуля.

Вчені університету штату Орегон зробили фундаментальне відкриття процесу дихання у птахів. На відміну від інших сухопутних тварин, у птахів стегнові кістки не рухаються, і птахи ходять і бігають, згинаючи коліна. У решти всіх сухопутних тварин рухливі стегна, і при ходьбі й бігу у них і стегнові кістки рухаються, і ноги згинаються в колінах. Така сама механіка процесу і в динозаврів, і в інших тероподів, потенційних еволюційних предків птахів. Птаху кисню потрібно у 20 разів більше, ніж холоднокровним тваринам. Щоб отримувати потрібну кількість кисню, птах створений з нестандартними легенями та м’язовою системою, яка їх підтримує.

Вчені виявили, що якби у птахів м’язи були влаштовані, як у всіх інших тварин, і якби у них були рухливі стегнові кістки, то легені птахів просто згорнулися б. В університеті штату Орегон навіть прихильники теорії еволюції погодилися з тим, що птахи не могли походити від динозаврів, і додали, що в літописі скам’янілостей кістки птахів зустрічаються раніше, ніж кістки тероподів, від яких вони начебто походять.

В еволюції птахів ще є аспекти, на яких ніколи не загострюють уваги. Наприклад, рептилії – холоднокровні тварини, а птахи – теплокровні, але цей важливий пункт мутації не розглядається.

Звичайно, Біблія завжди вчила, що птахи були створені Богом такими, якими вони є, і вони не еволюціонували ні від якихось інших тварин.

Читайте також:

Схожі статті

Книга Буття 1:21

«І створив Бог… всякого птаха пернатого за родом його. І побачив Бог, що це добре».

Джерело: День з Творцем

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!