Новини культуриХристиянські новини

«Приватбанк» випустив дизайн карт з нагоди місяця захисту прав ЛГБТ-спільноти

З нагоди місяця захисту прав ЛГБТ-спільноти «Приватбанк» випустив спеціальні банківські карти. Про це повідомляє організація KyivPride, опублікувавши у Facebook дизайн карт.

Джерело: Telegram-канал «Новый UA» та glavcom.ua

Клієнти «ПриватБанку» можуть обрати два дизайну для своєї карти Mastercard:

  • у кольорах веселки з написом «Рівність прав»;
  • у білих тонах, де людина в натовпі тримає плакат «Ми всі люди».

Йдеться, що «Приватбанк» випустив карти, заряджені на квір, вільне кохання та свободу.

Такі дії обурили користувачів банку. Чи має право державний банк пропагувати якусь ідеологію? Чи може державна установа використовувати у своєму маркетингу ідеологічні посили?

«Приватбанк» випустив дизайн карт з нагоди місяця захисту прав ЛГБТ-спільноти

Нагадаємо, що прайд-місяць – це період, коли у червні різні спільноти ЛГБТ+ проводять заходи для привернення уваги громадськості до своїх потреб. Тому Держдеп США дозволив американським посольствам та консульствам по всьому світі використати прапори представників гендерної ідеології.

Держсекретар США Ентоні Блінкен дозволив вивісити у червні прапори ЛГБТ+ на флагштоці.

Please support us Газета Слово про Слово on Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button