Світ

Християнський співак Майкл Сміт збирає гроші для України завдяки новому синглу «Cry of Hope»

Для фінансової допомоги Україні 64-річний християнський співак, музикант  і лауреат премії «Ґреммі» Майкл Сміт випустив сингл «Cry of Hope» (Крик надії). Пісня була присвячена українським військам та записана разом із Nashville Recording Orchestra, яким керує його друг Девід Гамільтон.

Джерело: invictory.org з посиланням на christianpost.com

Музична кар’єра Сміта триває вже 35 років. Він продав понад 15 мільйонів альбомів, володар трьох премій «Ґреммі», 45 премій Dove Awards, американської музичної премії та включений до Зали слави Госпел-музики у 2009 році.

За словами співака, після того, як він побачив новини та руйнування в Україні через вторгнення Росії, він не міг стримати сльози.

Пісня була випущена у двох версіях – з оркестром та з фортепіано та скрипкою.

Майкл Сміт вдячний за те, що музика зцілює. Він молиться, щоб ця пісня дала хоч якусь надію, що люди зможуть повернутись і що ця війна закінчиться.

Команда музиканта допомагає Samaritan’s Purse (Сумці Самарянина), християнській гуманітарній організації, яку очолює євангеліст Франклін Грем. Ця організація надає величезну допомогу Україні.

«Чи можете ви просто уявити, що змушені залишити все, що у вас було раніше, і спите на розкладачці в якомусь таборі для біженців? – звертається Сміт до американців. – Спробуйте уявити, що це відбувається з нами, американцями. Ми не можемо цього зрозуміти. І це те, що сталося із цими людьми».

Нагадаємо, що спільно з партнерами фонд «Ми поруч.ЮА» вже здійснив 38 евакуаційних рейсів. Це були мешканці Київської, Чернігівської, Миколаївської, Житомирської, Дніпропетровської, Харківської, Донецької та Луганської областей. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button