Релігія

У Херсоні відбувся Різдвяний молитовний сніданок

У місті Херсоні склалася гарна традиція – у період Різдвяних свят спільно збиратися на молитовний сніданок. Подібні заходи стали можливими завдяки налагодженому діалогу та діяльності міжконфесійної ради церков Херсонщини.

Так, 27 грудня у стінах Таврійського християнського інституту відбувся черговий Різдвяний молитовний сніданок, участь у якому, разом зі своїми дружинами, взяли служителі різних християнських конфесій.

У Херсоні відбувся Різдвяний молитовний сніданок

На початку молитовної зустрічі ректор ТХІ Валентин Синій закликав усіх присутніх до осмислення суспільного значення церкви в сучасних умовах, наголосивши, що крайній фундаменталізм, так само як і нестримний лібералізм, шкодить не лише церкві, але й заважає їй виконувати Божу місію в суспільстві. Тому відповідний молитовний блок було присвячено церкві та розумінню Божої мудрості у частині осмислення значення сучасної церкви.

Висловлюючи слова вдячності служителям та їхнім родинам за вірність і любов до Господньої праці, пастор Церкви адвентистів сьомого дня Оганес Даллакян разом з присутніми звершив молитву за всіх служителів України, які у цей непростий час самовіддано та жертовно піклуються про духовне здоров’я українського народу.

У Херсоні відбувся Різдвяний молитовний сніданок

До постійної молитви за місцеву владу та мешканців міста Херсона, закликав священник і настоятель Церкви Святої Олександри Андрій Калита. Будучи депутатом міськради, отець Андрій зазначив про той тягар відповідальності, який він відчуває, поєднуючи духовну та політичну діяльність. Окремо священнослужитель розповів про особливості та складнощі запровадження у школах міста Херсона факультативного курсу «Основи сім’ї».

Читайте також:

Старший пресвітер об’єднання церков євангельських християн-баптистів Херсонщини Павло Смоляков наголосив на важливості молитви за інститут сім’ї в Україні. Зокрема, пресвітер зазначив, що понад 90 % дітей, які перебувають в інтернатних закладах Херсонської області, мають батьків, проте вони є фактично позбавленими батьківської любові та піклування. Пресвітер зауважив, що багато родин перебувають у складних життєвих обставинах, тому церкви області мають продовжувати та примножувати свою молитовну та практичну діяльність у цьому напрямі служіння.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Підтримайте нас!

Цього року понад 4 мільйони людей отримали доступ до ресурсів газети Слово про Слово. Для того, щоб рухатися далі нам потрібна ваша підтримка і фінансова допомога. Пожертвуйте зараз!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!