Україна

Уряд спростив для українців процедуру навчання та отримання посвідчення водія

Згідно з постановою, яку 10 травня ухвалив Кабмін, на час воєнного стану буде спрощена процедура навчання та отримання посвідчення водія. Про це повідомило Міністерство внутрішніх справ.

Джерело: hromadske.ua з посиланням на mvs.gov.ua

Відтепер людям, які переїхали тимчасово жити в інше місце (регіон), дозволяється скласти практичний іспит у будь-якому сервісному центрі МВС, незалежно від того, у якому сервісному центрі складали теоретичний іспит.

Також можна буде вивчати теорію онлайн через Zoom, Skype, Google Meet тощо. При цьому буде можливість скоротити час вивчення теорії на 20 % для навчання категорії В (легкові авто) та C1, C, С1Е, СЕ (вантажні авто з причепом).

До того ж документ дозволяє переселенцям отримати посвідчення водія в будь-якому сервісному центрі МВС, незалежно від того, де складали теорію та практику.

Окрім того, уряд дав змогу повернути свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, виданого за заявою його власника на імʼя особи, яка здійснює поїздку за кордон, протягом 10 днів з дня повернення цієї людини з-за кордону до будь-якого сервісного центру МВС.

Нагадаємо, що 26 квітня благодійний фонд «Ми поруч.ЮА» організував практикум для водіїв.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button