СвітХристиянські новини

Проти абортів та контрацепцій: Католицькі єпископи Кенії звернулися до уряду

Нації, яка стверджує «священність людського життя і гідності», не личить заохочувати вбивства – заявили католицькі єпископи Кенії в спільному посланні до влади. Католики закликають уряд закрити абортарії і припинити контрацепцію серед молоді. Повідомляє РОДИНА з посиланням на fides.
В посланні Конференції католицьких єпископів Кенії заявили:

«Ми не можемо стверджувати, що Господь перебуває серед нас, поки ми дозволяємо тим з нас, хто зневажає веління власної совісті і душі, відкрито насаджувати зло, видаючи закони про вбивство наших ненароджених дітей».

Духовні наставники закликають уряд закрити всі відділення в медичних клініках і спеціалізованих медичних установ, що займаються абортами і контрацепцією неповнолітніх і підлітків в країні.
Спільне послання оголосив Філіп Аньйоло (Philip Anyolo), голова Конференції католицьких єпископів Кенії, 29 серпня 2020 року під час єпископських свячень отця Джозефа Мвонгела (Joseph Mwongela), відтепер єпископа Кітуї.

У своєму посланні єпископи називають аборт злом і висловлюють свою стурбованість з приводу введення в дію нового закону про репродуктивне здоров’я, основна мета якого, на їхню думку, полягає в тому, щоби прищепити в суспільному житті повсякденну практику абортів за заявкою.

«У нас викликає крайню заклопотаність той факт, що в нашій країні, яка на словах стверджує святість людського життя і людської гідності, певним організаціям дозволяється абсолютно вільно пропагувати ідеології, що принижують цю гідність в ім’я так званої свободи вибору», підкреслюють єпископи в посланні.

Вони нагадують батькам про їхню відповідальність за прищеплення дітям доброї вдачі та звичок, які слід виховувати всіма силами та не шкодувати час і сил на цей благородний труд.

«Виховання – це найбільше вкладення в майбутнє, яке може зробити кожен з батьків, а воно вимагає навичок, зусиль, прихильності і терпіння, – підкреслюють духовні наставники. – Моральний обов’язок батьків полягає в тому, щоб взяти на себе повну відповідальність за виховання дітей в дусі чесноти і моральності, особливо в сфері статевого виховання».

Єпископи нагадують, що «добрим батькам слід вчити дітей основам здорового і правильного життя, захищаючи їх від порочних ідеологічних течій і доктрин, зокрема від пропаганди агресивних антисімейних і нелюдських цінностей, які насаджуються так званою гендерною ідеологією, що відкрито повстає проти вчення Ісуса Христа».
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button