УкраїнаХристиянські новини

Створене Міжфракційне депутатське об’єднання, яке спрямоване на християнський шлях розвитку Києва

23 лютого 2021 року було створене «Міжфракційне депутатське об’єднання «За духовність, моральність та християнський шлях розвитку громади міста Києва» (МФО). Про це було оголошено на засіданні Київської міської ради. Основна мета створення МФО – об’єднання зусиль заради спільної роботи з пропагування моральності, духовності та захисту сімейних цінностей. Зазначена мета спрямована на християнський шлях розвитку міста.

Повідомляє vsirazom.ua.

До Міжфракційного депутатського об’єднання увійшло 24 депутати. Доєднатися вирішили також нардепи від різних політичних партій та ті, у кого немає партійної належності

За словами Голови об’єднання Павла Бойченко, основне завдання депутатської групи – підготовка рішень Київської міської ради, спрямованих на християнський шлях розвитку міста. Зокрема планується:

  • захист суспільної моралі;
  • підтримка інституту сім’ї;
  • допомога молодому поколінню;
  • протидія негативним соціальним явищам;
  • підтримка спорту та здорового способу життя.

Створене Міжфракційне депутатське об’єднання, яке спрямоване на християнський шлях розвитку Києва

Бойченко зауважив, що Україна проходить складний шлях: військові дії та пандемія коронавірусу. Через це зростають: алкоголізм, наркоманія, збільшуються суїцидальні настрої серед молоді тощо.

Тому він наголосив на важливості депутатського об’єднання, аби мінімізувати негативні явища у суспільстві, займатися популяризацією здорового способу життя, боротися за сімейні цінності та декларувати християнський шлях розвитку регіону, який є оптимальним для життя громади.

Ще триває процес вступу інших депутатів.

Створене Міжфракційне депутатське об’єднання, яке спрямоване на християнський шлях розвитку Києва Створене Міжфракційне депутатське об’єднання, яке спрямоване на християнський шлях розвитку Києва

Нагадаємо, що при Міністерстві освіти і науки України 4 березня відбулося засідання Громадської Ради з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями. Представники МОН та релігійні діячі обговорили проблеми морального виховання учнівської молоді. Міністр МОН Сергій Шкарлет підкреслив важливість діалогу між державою і релігійною спільнотою для подальшого вдосконалення державно-конфесійних відносин, зокрема у сфері освіти.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!