Світ

5000 Біблій від «Голосу мучеників-Корея»: християни в Єгипті планують розповсюдити Святе Письмо серед мусульман

У 2022 році організація «Голос мучеників-Корея» планує розповсюдити 5000 Біблій серед єгипетських мусульман. Проєкт реалізовується в рамках партнерства з місцевими єгипетськими християнами та місією «Голос мучеників-Австралія».

Джерело: inlight.news

За словами представника місії Фолі, підпільні християни в Єгипті зосередженні на розповсюдженні Слова Божого серед невіруючих.

Фолі каже, що християни платять за розповсюдження Біблії дорогу ціну. Але вони продовжують просити надати Святе Письмо, аби виконати Велике Доручення Ісуса Христа. Ризикуючи своїм життям, саме тому Бог насамперед використовує місцевих віруючих, а не іноземних місіонерів на передовій служіння у закритих країнах.

Історія єгиптянки Нур

Єгиптянка Нур раніше була мусульманкою, але звернулася до християнства завдяки отриманій Біблії.

Як розповів Фолі, чоловік Нур вигнав її з дому і дозволяв своїм дітям відвідувати її лише раз на місяць. Але щоразу, коли вони приїжджали, 15-річна дочка Нур, Маріам, могла бачити зміни у характері своєї матері, яка стала доброю та люблячою. Маріам весь час запитувала свою матір про причину зміни, але та не хотіла ділитися, побоюючись, що чоловік може заборонити дітям відвідувати її, якщо дізнається, що вона розповіла їм про Євангеліє.

Однак мати чоловіка Нур захворіла на COVID і була госпіталізована. Чоловікові довелося залишитися в лікарні зі своєю матір’ю, тому він відправив дітей тимчасово жити з Нур. Водночас одна з місцевих єгипетських християнок, з якою співпрацює організація, запитала у неї, чи можуть вони зберігати Біблії в її домі.

Коли Маріам знайшла Біблії, вона запитала матір, чому вони там опинилися, і Нур відповіла: «Для роздачі тим, хто бажає пізнати істинного Бога».

Маріам попросила один екземпляр Біблії, щоб прочитати її до того, як повернеться до будинку свого батька. Вона прочитала Нагірну проповідь і була вражена вченням Ісуса. Вона читала весь день, і коли ввечері до неї підійшла Нур, побачила обличчя Маріам, залите сльозами.

Нур запитала її, що сталося, і Маріам відповіла, що хоче отримати те життя, яке Ісус дає тим, хто слідує за Ним. Вони разом помолилися, і Маріам присвятила своє життя Ісусові.

Як підкреслив представник Фолі, розповсюдження Біблій серед мусульман також відчинило двері для євангелізації єгипетських «коптських» християн, які практично не мають доступу до Святого Письма.

Нагадаємо, що «Голос мучеників-Корея» оголосив, що разом із північнокорейськими студентами нині готує «Сучасне читацьке видання» Нового Завіту Росса і випустить Євангеліє від Луки восени 2022 року, а потім видання, що складається з трьох книг Біблії – Євангелія від Луки, від Іоанна та книги Дій у 2023 році та повне видання Нового Завіту Росса у 2024 році.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button