СвітХристиянські новини

Лише 9% молоді покоління Z мають «орієнтацію на Біблію»: опитування

Згідно з опитуванням, яке було частиною нещодавно опублікованого звіту Американського біблійного товариства, менше ніж 10% молодих людей покоління Z кажуть, що вони прагнуть регулярно читати Біблію.

Джерело: christianpost.com

У своєму звіті «Стан Біблії − США 2021», опублікованому у вівторок, Американське біблійне товариство дійшло висновку, що покоління Z, визначене як люди віком від 9 до 24 років, має «непевні стосунки з Біблією».

Дослідники опитали осіб у віці від 15 років і розділили покоління на «молодь покоління Z» (15−17 років), щоб відокремити їх від «дорослих покоління Z» (18−24 роки).

Американське біблійне товариство виявило, що лише 9% молоді покоління Z були класифіковані як «залучені до Писання», що означає  читання Біблії.

Для порівняння, 14% дорослих покоління Z та 23% міленіалів були віднесені до категорії «Залучені до писання». Крім того, 47% молоді покоління Z були позначені як «Не залучені до читання Біблії».

«Половина всіх дорослих американців сьогодні вважається Користувачами Біблії − це ті, хто користується Біблією принаймні три-чотири рази на рік», − йдеться у звіті.

«Однак лише третина молоді покоління Z (34%) є Користувачами Біблії, а серед дорослих покоління Z − таких 43%. У порівнянні з поколінням Z, міленіали мають набагато більший відсоток користувачів Біблії, що наближається до середнього показника по країні (49%)».

Схожі статті

Американське біблійне товариство також виявило, що під час пандемії та масових протестів через расову несправедливість у 2020 році молодь покоління Z повідомила про зменшення читання Біблії.

«Смута 2020 року не викликала більшого використання Біблії серед підлітків. Молодь покоління Z (27%) частіше, ніж дорослі покоління Z (19%) або міленіали (9%), скаже, що вони скоротили використання Біблії за останній рік», − йдеться у звіті.

«З іншого боку, міленіали, швидше за все, скажуть, що їх використання Біблії за останній рік зросло (29%) у порівнянні з дорослими покоління Z (27%) та молоддю покоління Z (21%)».

Додатковим висновком доповіді стало те, що покоління Z, загалом, мало «значну непевність щодо цінності Святого Письма» на додаток до «нижчого за середнє залучення Біблії».

«На запитання про важливість Біблії для підтримки ключових американських ідеалів, молодь покоління Z (віком 15–17 років) більше, ніж дорослі представники свого покоління, і набагато більше, ніж літні люди, не визначилась», − додається у звіті.

«Молодь покоління Z може продовжувати формувати свою думку з віком, але загалом покоління Z все ще частіше, ніж міленіали, ставить під сумнів відповідність Біблії таким проблемам, як свобода (37% проти 27%) та єдність (29% проти 20%)».

Читайте також:

Коли вони починають дорослішати, покоління Z стає центром досліджень і, за даними численних опитувань християнських груп, є предметом великої духовної турботи.

У січні 2018 року група Barna опублікувала звіт, у якому зробила висновок, що підлітки покоління Z частіше старших поколінь визнавали себе атеїстами, агностиками чи нерелігійними особами.

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button