Україна

Штраф або ув’язнення: чоловіків, які перетнули кордон після початку війни, можуть притягнути до відповідальності

В Україні чоловіків, які виїхали за кордон після 24 лютого, можуть після повернення додому покарати штрафом або навіть ув’язнити. Про це детальніше розповіла юристка Вікторія Тютюнникова.

Джерело: glavcom.ua

Чоловіків призивного віку (18-60 років), які виїхали за кордон під час повномасштабної війни, можуть притягнути до адміністративної або кримінальної відповідальності за недотримання законодавства. Це станеться після повернення додому в Україну, зазначила юристка.

Вона підкреслила, що «таке правопорушення карається штрафом від 3400 до 5100 грн».

До того ж чоловікам доведеться додатково сплатити від 3400 до 8500 грн якщо з’ясується, що вони нелегально перетинали кордон, наголосила Вікторія Тютюнникова.

Читайте також:

Також юристка повідомила, що тим, хто отримав повістку й покинув Україну, загрожує від 3 до 5 років ув’язнення.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button