Релігійні свята

Проєкт «Суперкнига» підготував добірку Великодніх святкових матеріалів

Напередодні святкування Великодня проєкт «Суперкнига» підготував добірку святкових матеріалів для використання вдома та у недільних школах. До того ж 22 квітня на ютуб каналі Суперкниги відбудеться прем’єра Пасхального мультфільму «Життя Царя».

Джерело: invictory.org з посиланням на Facebook Суперкниги

«Навіть у найтемніші часи має бути місце для світла. Суперкнига підготувала для вас добірку Великодніх святкових матеріалів, які ви зможете використати вдома, у недільній школі або під час будь-яких заходів», − йдеться в акаунті проєкту на Facebook.

Команда проєкту підготувала спеціальний тематичний плейлист на YouTube-каналі. Серед підібраних відео – виготовлення святкових виробів, серії про Ісуса Христа, історичні довідки та пісні.

На каналі виклали серії 3 сезону Суперкниги – «Лазар» і «Добрий самарянин» – дві історії, що показують могутність і милість Господа і навчають дітей вірі та благодійності, незалежно від часу та обставин.

На сайті проєкту виклали святковий урок для дітей «Христос Воскрес» із програми «Академія Суперкниги» з додатковими завданнями. Урок створено на основі серії «Христос Воскрес», до нього окрім мультфільму входять ексклюзивні відео, завдання для дітей, ігри та головоломки.

22 квітня на ютуб каналі відбудеться прем’єра Великоднього мультфільму «Життя Царя».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button