Релігія

Рада єпископів Європи солідарна з Україною на тлі загрози російської військової агресії

Рада єпископів Європи сьогодні оприлюднила своє звернення, в якій підтримує Україну «перед загрозою російської військової агресії» та закликає світових лідерів бути готовими «захищати міжнародне право, незалежність та територіальний суверенітет кожної країни».

Джерело: risu.ua

У заяві, підписаній Головою Ради, архієпископом Гінтарасом Грусасом, європейські католицькі єпископи висловили свою солідарність з українським народом: «Хоча дії російських збройних сил розглядаються міжнародною спільнотою як реальна загроза миру у всьому світі, але ми з нашими братами і сестрами по вірі, з усім українським народом».

Європейські єпископи поділяють думку Папи Франциска, який неодноразово висловлював батьківську любов до України, закликаючи могутні сили цього світу «вирішити цю кризу шляхом серйозного міжнародного діалогу, а не зброї».

«Як душпастирі Європейського континенту, ми теж хочемо звернутися до сумління націй та їхніх лідерів, щоб не забували про трагедії світових воєн минулого століття і були готові захищати міжнародне право, незалежність і територіальний суверенітет кожної держави. Разом зі Святішим Отцем ми хочемо звернутися до правителів з проханням “знайти прийнятні та тривалі рішення для України” на основі діалогу та переговорів і без використання зброї», – так написано у Зверненні Ради Єпископсів Європи.

Католицькі єпископи також звертаються до християн з проханням «молитися за мир в Україні, щоб відповідальні сторони “заразилися благом Миру” і щоб ця криза була подолана суто шляхом діалогу».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Данило Ковальов

Журналіст газети Слово про Слово. Студент філологічного факультету ЧНУ імені Петра Могили.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button