Блог Себастьяна Тегзи

Про Євангеліє, різні пункти та спрощені схеми

Євангеліє − це гірський хребет, а не одинока вершина; це історія, а не схема; це доро‌га, а не точка на карті. Євангеліє не можна звести до кількох пунктів чи фраз, які описують механізм спасіння. Євангеліє − це щось більше.

Воно про те, як Небо сходить на цю землю і як Бог установлює Свій престол благодаті серед Свого творіння; воно про те, як Царство Боже приходить у цей світ і приходить воно через хрест; воно про те, як перші стають останніми, а останні першими; як Божа неміч перемагає показну силу зла; як Бог знищує гріх у жертовній любові Праведника, що страждає; як Божа любов викриває і судить неправду цього світу; як триєдиний Бог перетоплює творіння в горнилі Свого праведного суду і залучає Його в спільноту Своєї тринітарної любові.

Євангеліє − це про Ісуса, про Його народження, життя, вчення, служіння, смерть і воскресіння, через які у наше сьогодення увірвалось Царство Боже з життям майбутнього віку.

Ісусові знадобилось три роки, щоб розказати й показати Своїм учням Євангеліє, а ми хочемо зробити це в кількох реченнях чи спрощених схемах? Хіба це не є нерозумним заняттям? Чи не краще все-таки передавати Благу Звістку методом Ісуса та авторів Нового Завіту?

Читайте також:

Багато хто не на жарт зайнятий пошуком Євангелія в Євангеліях. А для мене одним з найбільших відкриттів у моєму християнському житті стала врешті-решт стара проста істина про те, що (чотири) Євангелія − це і є Євангеліє!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Схожі статті

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Себастьян Тегза

Народився 1981-го року на Закарпатті. Одружений. Батько трьох дітей. Бакалавр соціології та богослів'я. В минулому священнослужитель Греко-Католицької Церкви. Сьогодні член Євангельської Церкви Святої Трійці в м. Хуст. Початкуючий письменник.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!