УкраїнаХристиянські новини

Якщо в Україні захворюваність на COVID-19 зростатиме, уряд продовжить карантин до серпня – Прем’єр-міністр

У разі зростання захворюваності на COVID-19 уряд продовжить карантин до серпня 2021 року. Однак наразі адаптивний карантин, який запроваджений в Україні до 30 червня, дає свої результати. Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Джерело: rbc.ua

За словами Прем’єр-міністра, впровадження локдаунів залежить від дисципліни, вакцинації та від того, як буде розвиватися ця пандемія взагалі у світі, чи будуть з’являтися нові штами.

Він заявив, що ймовірно уряд продовжуватиме карантин до серпня. При цьому якщо вдасться до Дня незалежності провакцинувати більшість людей, влада шукатиме варіанти пом’якшення карантину.

Денис Шмигаль підкреслив, що у разі зростання показників захворюваності на COVID-19, обмеження запроваджуються автоматично, якщо ж ні – Україна знаходитиметься в «зеленій зоні».

Коли уряд побачить, що епідемію вдалося побороти, то карантин буде скасовано, наголосив він.

Читайте також:

Глава уряду зазначив, що в Україні не планується запровадження загальнодержавного локдауну. У разі необхідності будуть закриватися окремі області, як це відбувалося у минулу хвилю захворюваності.

Нагадаємо, що прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що в Україні продовжено карантин до 30 червня 2021 року.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button