Блог Себастьяна Тегзи

Про найголовніше

Верх людини — це стосунки. Щось більше вам ніхто не скаже. Жодні речі, жодні цяцьки, жодні витребеньки не принесуть вам задоволення, не дадуть вам щастя. Тільки любов, тільки щирі стосунки з Богом та з ближніми. Ми створені не для речей і насолод, ми створені для спілкування й радості.

«Один же з книжників, що чув їхню суперечку, а й бачив, як Ісус їм добре відповів, підійшов і спитав Його: «Яка перша з усіх заповідей?» Ісус відповів: «Перша – Слухай Ізраїлю! Наш Господь Бог — Господь Єдиний, і будеш любити Господа, Бога твого, всім серцем твоїм, усією душею твоєю, всією думкою твоєю й усією силою твоєю. А друга: Будеш любити ближнього твого, як себе самого. Іншої, більшої від цих, заповіді немає». І сказав Йому книжник: «Добре, Учителю: Ти сказав по правді, що Він − Єдиний, і що нема іншого, крім Нього. А й що любити Його усім серцем, усім розумом та силою всією, й любити ближнього, немов себе самого, — це більш, ніж усі всепалення та жертви». Ісус же побачивши, що відрік розумно, сказав до нього: «Ти недалеко від Божого Царства». І ніхто не смів більше Його запитувати» (Мр. 12:28-34).

Одне слово, якщо хочемо бути щасливими, то маємо бути людьми не мертвих брязкалець, а живих стосунків, які люблять Бога та людей, а речі використовують. І в жодному разі не навпаки.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Себастьян Тегза

Народився 1981-го року на Закарпатті. Одружений. Батько трьох дітей. Бакалавр соціології та богослів'я. В минулому священнослужитель Греко-Католицької Церкви. Сьогодні член Євангельської Церкви Святої Трійці в м. Хуст. Початкуючий письменник.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button