Домашня » Новини » Президент Трамп розповість про релігійну свободу на заходах в ООН

Президент Трамп розповість про релігійну свободу на заходах в ООН

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

На наступному тижні президент Трамп прийме участь в Генеральній асамблеї ООН та виступить на заході «Глобальний заклик захищати релігійну свободу», обіцяючи виступити з промовою, закликаючи всі країни боротися з релігійним переслідуванням, повідомляє сайт Слово про Слово з посиланням на christianheadlines.com.

«Президент закличе міжнародне співтовариство вжити конкретні кроки для запобігання нападів на людей на основі їхньої релігії чи переконань та забезпечити недоторканість домів молитви та всіх громадських місць для всіх віросповідань», – заявила прес-секретар Білого дому Стефані Гришем.

Промова відбудеться лише через кілька місяців після того, як недавній  звіт показав ріст антисемітизму в США та за кордоном.

У травні цього року Президент запросив рабина Ісраеля Гольдштейна на трибуну в Національний день молитви. Голдштейн був одним із жертв стрілянини в каліфорнійській синагозі.

Трамп сказав йому: «Ми будемо боротися всіма силами і всім, що маємо в наших органах, щоб перемогти антисемітизм, припинити напади на єврейський народ, перемогти всі форми переслідувань, нетерпимості та ненависті … Кожен громадянин має абсолютне право жити відповідно до вчення своєї віри та переконань свого серця. Це є основою американського життя».

За словами Politico, робота Трампа щодо просування релігійної свободи отримала схвалення навіть від його критиків.

«Адміністрація заявила, що успішно підштовхнула закордонні уряди, такі, як у Тайвані та Об’єднаних Арабських Еміратах, на проведення конференцій щодо свободи релігій, тоді як Британія, Монголія, Тайвань та Німеччина створили посольства для просування справи», – йдеться у статті. 

Однак деякі правозахисники вважають, що ця робота пропустила кілька ключових демографічних даних, зокрема, зловживання в країнах, які США вважають партнерами, наприклад, Саудівська Аравія.

«По суті, існує багато подвійних стандартів», – заявив Філіпі Насіф, директор з питань адвокації для Близького Сходу та Північної Африки в Amnesty International, США.

Більше про релігійну свободу:

Тим не менш, вислухавши годину історій людей, що вижили на початку цього літа, Президент високо оцінив тих, хто зазнав переслідування за свої переконання.

«Кожен з вас сильно постраждав за свою віру», – сказав президент Трамп. «Ви терпіли утиски, погрози, напади, судові процеси, ув’язнення та катування. Я познайомився з багатьма з вас і допоміг вам розібратися – вивести когось із важкої ситуації, в якій ви опинилися. Я дуже пишаюся вами тим, як ви відреагували на інше життя. Це надзвичайна річ».

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

 

Попередня Стаття

Цінність людини і еволюція

Наступна Стаття

У Києві пройшла конференція "Не витрачай своє життя даремно"

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *