Християнські новини

У Києві пройшла конференція "Не витрачай своє життя даремно"

В Києві 12-14 вересня відбулася шоста конференція “Не витрачай своє життя марно”. Захід відвідали близько 1500 учасників з України та близького зарубіжжя.
Без Христа всі наші таланти і досягнення не мають жодного сенсу. Без виконання Його задуму і Його волі життя буде порожнім. Тільки Христос може наповнити наше життя Собою, Своєю любов’ю, радістю і миром. Ось чому близько 1500 осіб з різних міст України та інших країн знову зібралися разом на вже шосту за рахунком конференцію «Не витрачай своє життя марно». Захід проходив з 12-14 вересня у Києві.
Цього разу учасники намагалися глибше вникнути в характер Христа, побачити Його особистість і навчитися захоплюватися і насолоджуватися Їм. Це все для того, аби потім зрозуміти, як краса Христа змінює нас зсередини і впливає на всі сфери життя. У цьому допомагали спікери Валерій Антонюк, Володимир Омельчук, Олександр Савич, Микола Скопич та Владислав Трескін.
В рамках конференції було широкому загалу представлено ініціативу “Послужи пастору”. Ініціатори кажуть що це не проект, це ініціатива, рух і велика мрія створити добру біблійну традицію.
13 жовтня цього року та кожна друга неділя жовтня усіх наступних років планується зробити Днем пастора в Україні. Мета заснування такого відзначення – розвинути церковну культуру особливого, постійного та практичного служіння пастору.
Ініціатори кажуть що вони вже мають 50 цікавих та корисних ідей для вас та вашої церковної команди. Вони вміщені в один буклет, що можна поширити у своїй церкві та використовувати самостійно.

Більше про ініціативу послужи пастору:

Перед конференцією відбулося ще один захід — «Майстерня служителя», де служителі ділилися досвідом і розповідали про те, як можна зробити те чи інше служіння більш ефективним.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button