Домашня » Варто замислитись » Жадібність – вбивця!

Жадібність – вбивця!

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

«Великий же зиск то благочестя із задоволенням. Бо ми не принесли в світ нічого, то нічого не можемо й винести. А як маєм поживу та одяг, то ми задоволені будьмо з того. А ті, хто хоче багатіти, упадають у спокуси та в сітку, та в численні нерозумні й шкідливі пожадливості, що втручають людей на загладу й загибіль. Бо корень усього лихого – то грошолюбство, якому віддавшись, дехто відбились від віри й поклали на себе великі страждання» (1 Тим. 6:6-10).

Коли я навчався в школі, я пригадую, читав вірші з 1 послання до Тимофія, в якому написано, що «любов до грошей є коренем усього лихого», і думав: «ну, я не маю цієї проблеми, тому що не маю багато грошей». Тобто, я вважав, що не можливо бути жадним, якщо в тебе немає нічого в гаманці. І тільки пізніше я зрозумів, що жадібність є не тільки у багатих хлопців. А насправді «любов до грошей» – це те, що починається з малого.

Світ кожного дня посилає повідомлення молодим людям:
Якщо у тебе є гроші, ти зможеш завоювати цю дівчину.
Якщо б тільки ти одягнувся у «фірмовий» одяг, ти міг би спілкуватися з важливими людьми.
Якщо б ти мав «потрібні» зв’язки, ти міг би реалізувати свій потенціал.
Якщо б ти відмовився від своїх старомодних цінностей, було б набагато веселіше.
Біблія каже, що жадібність руйнує. Що таке жадібність? Це «любов» до грошей. Гроші самі по собі не є чимось гріховним. Насправді, багато праведних людей у Біблії були багатими. Але любити гроші – гріх. Чому? Тому що, якщо ми любимо гроші, то не любимо Бога. Бог не хоче нас з кимось ділити.
Любов до грошей також небезпечна. Вона змушує людей робити вчинки, які вони зазвичай не роблять, такі як вбивство, крадіжки чи зрада. Скільки сімей розбито через грошові суперечки?
У молодому віці ти просто хочеш бути прийнятим людьми, яких вважаєш важливими. Ти постійно чуєш: «Якщо б ти мав це чи те, то жив би так, був би прийнятий в ту чи іншу круту компанію». Не вір цьому! Замість цього прагни бути прийнятим Богом.

Сергій Вінковський

Попередня Стаття

ЧОМУ ВІРУЮЧИМ НЕ ВАРТО ДАВАТИ І БРАТИ ХАБАРІВ?

Наступна Стаття

Президент Уругваю – найбідніший президент у світі

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *