Новини суспільства

Міграційну програму для українців в Канаді тимчасово продовжено

Канада вирішила продовжити канадсько-український дозвіл на екстрені поїздки (CUAET) на шість місяців. Цей дозвіл дає українцям право працювати та проживати в Канаді терміном на три роки в терміновому порядку, а також фінансову допомогу та безплатне тимчасове поселення.

Джерело: Укрінформ

Про це в Оттаві заявив міністр імміграції Канади Шон Фрейзер.

«Ми оголошуємо про продовження програми CUAET, аби українці та їхні родичі й надалі мали безпечний та швидкий спосіб приїхати до Канади. Зокрема, ми подовжуємо термін, до якого українці можуть подати заявку на цю програму, до 15 липня», − зазначив Фрейзер.

Міністр зазначив, що українці, чиї заявки схвалені, можуть прибути до Канади до 31 березня наступного року та мати право на отримання державної допомоги. Він також заявив, що Канада надаватиме підтримку українським іммігрантам на початковому етапі поселення в країні, навіть якщо це буде тимчасово.

У заяві йдеться про надання тимчасового житла всім нещодавно прибулим українцям терміном на два тижні разом з одноразовою грошовою допомогою від федерального уряду. Крім того, українські іммігранти отримають безкоштовне мовне навчання, консультації з працевлаштування та інші програми підтримки, спрямовані на допомогу новоприбулим терміном до року.

Нагадаємо, що програма CUAET була запроваджена в березні минулого року та мала закінчитися 31 березня 2023 року.

Згідно з повідомленнями, Канада отримала майже мільйон заявок від українців з моменту оголошення програми CUAET, понад 600 000 із них було схвалено. Проте з початку минулого року до Канади прибуло менше ніж 200 тисяч українців, і це число включає не лише біженців, а й усіх, хто має український паспорт, незалежно від їх імміграційного статусу в Канаді.

Читайте також:

Українці, які рятуються від війни, можуть безплатно долетіти до Канади та поселитись у готелі на два тижні після прибуття. Крім того, вони можуть мати право на одноразову виплату від федерального уряду та регулярну фінансову допомогу від уряду провінції регіону, в якому вони поселяються.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button