Світ

«Я дякую Господу за те, що він мене тримає» – Меджик Джонсон про життя з ВІЛ протягом 30 років

Легенда Лос-Анджелес Лейкерс Ервін «Меджік» Джонсон нещодавно відзначив 30-ту річницю своєї відставки з НБА після того, як йому поставили діагноз ВІЛ.

Джерело: christianheadlines.com

У неділю Джонсон, якому зараз 62 роки, звернувся до соціальних мереж, щоб поміркувати про те, як Бог використав останні три десятиліття його життя.

«Бог справді благословив мене! Сьогодні виповнюється 30 років мого життя з ВІЛ, тому це послання викликало у мене такий величезний резонанс. Я дякую Господу за те, що він тримає мене, дає мені силу та керує мною протягом 62 років, але особливо останніх 30», – написав Джонсон у серії твітів.

Коли Джонсон оголосив про завершення кар’єри 7 листопада 1991 року, він був однією з кращих зірок НБА, вигравши п’ять чемпіонатів, три нагороди MVP ліги й 11 разів був оголошений учасником Матчу зірок. Його вважають одним з найкращих гравців НБА всіх часів.

За даними Sports Spectrum, суперництво Джонсона із зіркою Бостон Селтікс Ларрі Бердом допомогло зростанню популярності НБА.

Діагноз ВІЛ у Джонсона був поставлений у той час, коли хвороба була часто неправильно зрозуміла, і було проведено мало досліджень щодо того, як нею заражалися або як вона поширюється.

Після виходу на пенсію Джонсон у 1991 році заснував фонд Magic Johnson Foundation для підвищення обізнаності громадськості про ВІЛ та СНІД.

Як зазначено на його веб-сайті, фонд «розробляє програми та підтримує громадські організації, які задовольняють освітні, медичні та соціальні потреби етнічно різноманітних міських громад».

Джонсон, відвертий християнин, є членом Вест-Анджелесської Церкви Бога у Христі в Лос-Анджелесі. У 2019 році він пішов з посади президента операцій з «Лейкерс», щоб він і його дружина Кукі могли присвятити себе служінню церковній громаді.

Читайте також:

«Це справді благословення, коли ти знаєш, у якому напрямку йдеш», − сказав Джонсон тоді  Charisma News. − Для мене це така зміна, тому що зараз, коли я йду говорити з корпораціями, я закінчую, прославляючи Господа… Ви можете торкнутися когось іншого, щоб прославити Господа».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!