Креаціонізм

Бджоли розбираються в кольорі

При недостатньому освітленні непросто визначити колір предмета – якщо ви хоч раз в сутінках ранку переплутали чорні шкарпетки з темно-синіми, то ви це знаєте на власному досвіді. Різне освітлення, різний відтінок світла може ввести в оману.

Дослідники Університетського коледжу Лондона вирішили з’ясувати, чи можна обдурити бджіл за допомогою різних відтінків світла. Зрештою, чітке розпізнавання кольору важливо для виживання цих комах. Вчені вже знали, що бджоли розпізнають кольори. Спочатку вони розставили штучні квіти різного кольору, і тільки в одній квітці постійно була їжа. Вони переставляли квіти, але годівниця була завжди у квітці одного і того ж кольору.

В результаті бджоли натренувались шукати квітку одного кольору. Потім вчені вирішили перевірити, чи зможуть бджоли знайти свою рухому ціль, якщо їх підсвічувати різними кольорами. Виявилося, що різний колір освітлення не може обдурити бджіл. Вони завжди направлялися до потрібної квітки. Це говорить про те, що медоносні бджоли мають більшу, ніж передбачалося, здатність обробляти колірну інформацію в різних умовах.

Колір – безперечно дар Божий. Говорячи про церкви Нового Завіту устами пророка Ісаї, кажучи алегоричною мовою, Бог описує красу церкви яскравими фарбами. Бог знав, що розпізнавання кольору дуже важливо для виживання медоносних бджіл.

Читайте також:

Книга пророка Ісаї 54:11

«Бідна, кидали бурею, невтішна Ось, Я покладу каміння твої на рубін і зроблю підставу твоє з сапфірів».

Джерело: ДеньзТворцем

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button