Новини суспільстваХристиянські новини

«100 днів хорошої людини»: християнський фонд запустив челендж

1 червня у Міжнародний день захисту дітей Християнський міжнародний благодійний фонд «Хороші люди» запустив челендж «100 днів хорошої людини». Автори проєкту наголосили, що захищати права і піклуватися про дітей потрібно завжди, а не в конкретну дату.

Джерело: svitogliad.com з посиланням на Instagram-сторінці Фонду.

Команда Християнського фонду «Хороші люди» переконана, що «хорошим бути просто – як зуби почистити».

Організатори проєкту зазначають, що кожен учасник, що бере участь у челенджі «100 днів хорошої людини» побачить, що виділяючи 5 хвилин в день на щось хороше, світ навколо змінюватиметься на краще.

Аби взяти участь у челенджі «100 днів хорошої людини» необхідно:

  • Перейти за посиланням і натиснути «100 днів хорошої людини». Далі, обрати варіант чек-листа, який учаснику підходить (фізичний чи електронний).

Виручені фінанси йдуть на благодійність, тобто купуючи, учасник вже може поставити перше done у списку.

  • Обов’язково додаватися в Telegram-чат, де організатори ділитимуться своїми хорошими результатами – по-перше, для мотивації один одного, по-друге, щоб через 100 днів обрати переможця хорошого худі (на фото). Також там буде щодня з’являтися завдання на день та корисні поради.

Читайте також:

Фонд вірить у «хорошість» учасників, і впевнений, що 100 днів робити добро − навіть не є викликом.

Та все ж для перемоги, зазначає команда проєкту, учаснику достатньо виконати 90% завдань. Завдання можна виконувати як свої, так і зі списку, що організатори підготували.

Також автори челенджу «100 днів хорошої людини» наголошують, що все настільки просто, що підходить дітям. Ідеально для всієї сім’ї чи команди.

У Християнському фонді закликали не стримувати себе та бути хорошим прямо зараз.

Хештег челенджу для об’єднання в публічному просторі: #100днівхорошоїлюдини

Нагадаємо, що стартувало приймання заявок на конкурс християнських онлайн-проєктів, спрямованих на благовістя. Конкурс ініціювала організація FEBС Україна (їх представляє команда RadioM).

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button