Блог Себастьяна Тегзи

Правда про себе

Деколи можна почути, що в скрутний момент людина показує свою справжню суть. Ідея зрозуміла, але, на мою думку, це не зовсім так. Мені здається, правильніше буде говорити про те, що життєві проблеми виявляють, насправді, темні сторони нашої особи, тобто те зло, на яке ми здатні і яке в звичайних обставинах дрімає в нашій душі і не проявляється назовні. Але не зовсім правильно буде говорити, що це і є вся наша суть. Скоріше, через такі обставини ми отримуємо повну картину про себе, але яка аж ніяк не виключає наші добрі сторони, які теж мають місце в житті. Смирення – це правда про себе, а не перебільшене зосередження на злі, яке в нас живе.

І ще одне. Дуже важливе. Ми повинні розуміти, що те добро, яке в нас є і яке проявляється в найприємніші хвилини нашого життя є дією Божої ласки, тобто проявом доброти Бога в нас. Коли ж у труднощах під тиском проблем з нас лізе неприємне повидло злоби та гіркоти – це показує нам повну правду про те, що ми є люди грішні й потребуємо спасіння та Божого милосердя. Тому так важливо бути вдячними за всяке добро, яке є в нашому житті й покірно визнавати все те зло, яке в нас проявляється щодня.
[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Себастьян Тегза

Народився 1981-го року на Закарпатті. Одружений. Батько трьох дітей. Бакалавр соціології та богослів'я. В минулому священнослужитель Греко-Католицької Церкви. Сьогодні член Євангельської Церкви Святої Трійці в м. Хуст. Початкуючий письменник.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button