Баптисти

Голова баптистського Союзу України закликав служителів говорити правду про ситуацію в Україні

Валерій Антонюк, голова Союзу ЄХБ України, закликав служителів церков пострадянських країн підняти свій голос і говорити правду про ситуацію в Україні. Христос сказав, що ми є світло миру та сіль землі. Той, хто каже неправду, робить послугу дияволові.

Джерело: Telegram-канал «ЄХБ | Братство»

«Ми дякуємо тим служителям, які наперекір всьому – і в Росії, і в інших країнах, – сьогодні підняли свій голос і говорять правду. І в соціальних мережах, і іншим засобом вони говорять, що агресія є агресія, зло є зло, і ми засуджуємо це, ми не приймаємо це. Христос сказав, що ви світло миру, ви сіль землі», – наголосив Валерій Антонюк.

Він попросив саме в цей час, коли Україна платить цю ціну заради свободи інших країн, стати в одні лави разом із баптистським Союзом й говорити слово правди, слово надії для націй.

«Ми віримо, що Господь благословить, і кінець цієї війни буде в перемозі Ісуса Христа», – підкреслив голова Союзу ЄХБ України.

Також від всього Союзу Валерій бажає служителям, молячись Господу, щоб Дух Святий наповнив їх, їхні вуста та серця тим Словом, який буде руйнувати твердині диявола, тим Словом, який принесе перемогу нашого Господа. Бо Святе Письмо каже, «відомі, бо нам його задуми». І диявольський задум буде зруйнований через проголошення істину служителями церкви, наголосив голова баптистського Союзу.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!