Новини суспільстваХристиянські новини

Оприлюднено результати електронного перепису населення України

Оприлюднено результати електронного перепису населення України. Станом на 1 грудня 2019 року в Україні перебувало 37 млн. 289 тис. Чоловік. З них 20,009 млн. Жінок і 17,28 млн. Чоловіків. Оцінка не охоплює непідконтрольні території.
У порівнянні з переписом 2011 року населення скоротилося на 11 млн. чоловік. Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет, презентуючи результати електронного перепису.
Раніше Дубілет заявляв про те, що згідно з оцінкою, похибка методів, що застосовуються під час електронного перепису нижче, ніж у традиційній. За словами міністра, в уряді поки точаться дискусії, чи потрібно у 2020 році проводити традиційний перепис населення. На думку самого міністра Кабінету міністрів, традиційний перепис не потрібна.
результати електронного перепису
Нагадаємо, 28 листопада міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет заявив, що перепис населення України планують провести до кінця 2019 року і заощадити на процедурі до 3 млрд грн. Зокрема, перепис проводитимуть у так званому електронному форматі, для чого вже напрацьовують відповідний алгоритм.

У свою чергу в Соціологічній асоціації України заявили про те, що запропонована Дубілетом оцінка чисельності населення не може бути повноцінним переписом населення України, проте може стати прекрасним доповненням до нього. Тому відмова від повноцінного перепису не матиме користі для держави.
Зазначимо, що єдиний раз в Україні проводили перепис населення у 2001 році. Для нового перепису у бюджеті-2020 передбачається виділити 3,44 млрд. гривень.

Джерело: Дзеркало Тижня

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button