Home»Новини»Лідер парламентської більшості знизив перспективи ратифікації Стамбульської конвенції, проти якої виступає Рада Церков

Лідер парламентської більшості знизив перспективи ратифікації Стамбульської конвенції, проти якої виступає Рада Церков

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Лідер пропрезидентської партії “Слуга народу”, народний депутат Олександр Корнієнко заявив, що перспективи ратифікації Стамбульської конвенції Верховною радою є дуже низькими, повідомляє “Релігія в Україні” з посиланням на LB.ua і “Європейську правду”.

“Ми розуміємо, що церква – це та інституція, де висока довіра, серед депутатів зокрема. Перспективи ухвалення Стамбульської конвенції в тому вигляді, в якому вона є, дуже низькі. Але у нас є зобов’язання, і рухатися потрібно шляхом медіації”, – сказав нардеп.

Нагадаємо, Україна підписала Конвенцію Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству (Стамбульська конвенція) ще 2011 року, але досі не ратифікувала. Проти ратифікування постійно виступає Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій.

У 2016 році спроба ратифікувати цей документ провалилася. Нинішня Верховна Рада в цьому питанні також консервативна. Минулого тижня 307 депутатів створили міжфракційне об’єднання “Цінності, гідність, родина”, яке очолив Святослав Юраш. Попри те, що проти нього агітували в УПЦ (МП), об’єднання близьке до позиції Всеукраїнської Ради Церков.

На сьогодні Конвенцію Ради Європи у ЄС не ратифікували Болгарія, Чехія, Угорщина, Ірландія, Латвія, Литва, Люксембург, Словаччина та Велика Британія. Європейський Союз та Рада Європи закликають Україну ратифікувати її без зволікань. В Україні насильство над жінками залишається однією з найгостріших соціальних проблем: щорічно кількість жертв сягає 1,1 мільйона.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Завантажити реквізити

Попередня Стаття

На конкурсі на посаду голови держслужби з питань релігії визначилися лідери

Наступна Стаття

Правда про себе

1 Прокоментуйте

 1. Лев
  23.01.2020 в 14:00 — Відповіcти

  “У 2016 році спроба ратифікувати цей документ [Cтамбульську конвенцію] провалилася. Нинішня Верховна Рада в цьому питанні також консервативна. Минулого тижня 307 депутатів створили міжфракційне об’єднання “Цінності, гідність, родина”, яке очолив Святослав Юраш. Попри те, що проти нього агітували в УПЦ (МП), об’єднання близьке до позиції Всеукраїнської Ради Церков.”
  ПО-ПЕРШЕ. Це саме минулий – п’ятий (екс)президент (“кондитерський” олігарх-корупціонер) та його владна команда всіляко прагнули й намагалися “проштовхнути” через ВР ратифікацію цієї проґендерної конвенції. А також – аби всуціль догодити певним ліберально-гомофільним колам ЄС (=Гейропи) – в період свого владарювання в Україні саме ними були започатковані й запроваджені і певні інші ініціативи та дії. Ті, фактична й конкретна кінцево-завершальна мета яких – встановлення й утвердження в Україні (як своєрідної квазі-державної) ґендерно-содомської ідеології і практики.
  Тобто, по суті, примусового накидання українському народові режиму гидотно-тоталітарної ГОМОДИКТАТУРИ!!!
  ПО-ДРУГЕ. Є певні і достатньо вагомі підстави сподіватися і вірити, що – і в подальшому – “вони” (певні сили сатанинсько-демонічної темряви та їхня креатура) та всі ці їхні диявольсько-збоченні потуги і плани – зрештою (за великим рахунком) – НЕ ПРОЙДУТЬ (геть проваляться)!!! Амінь. 🙂
  І, насамкінець, ПО-ТРЕТЄ. Вочевидь, варто і слід нам, християнам, – у всіх цих намірах – повсякчас молити й благати нашого всемогутнього й милостивого Христа Спасителя. Амінь.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *