Новини суспільстваХристиянські новини

Лідер парламентської більшості знизив перспективи ратифікації Стамбульської конвенції, проти якої виступає Рада Церков

Лідер пропрезидентської партії “Слуга народу”, народний депутат Олександр Корнієнко заявив, що перспективи ратифікації Стамбульської конвенції Верховною радою є дуже низькими, повідомляє “Релігія в Україні” з посиланням на LB.ua і “Європейську правду”.
“Ми розуміємо, що церква – це та інституція, де висока довіра, серед депутатів зокрема. Перспективи ухвалення Стамбульської конвенції в тому вигляді, в якому вона є, дуже низькі. Але у нас є зобов’язання, і рухатися потрібно шляхом медіації”, – сказав нардеп.

Нагадаємо, Україна підписала Конвенцію Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству (Стамбульська конвенція) ще 2011 року, але досі не ратифікувала. Проти ратифікування постійно виступає Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій.
У 2016 році спроба ратифікувати цей документ провалилася. Нинішня Верховна Рада в цьому питанні також консервативна. Минулого тижня 307 депутатів створили міжфракційне об’єднання “Цінності, гідність, родина”, яке очолив Святослав Юраш. Попри те, що проти нього агітували в УПЦ (МП), об’єднання близьке до позиції Всеукраїнської Ради Церков.
На сьогодні Конвенцію Ради Європи у ЄС не ратифікували Болгарія, Чехія, Угорщина, Ірландія, Латвія, Литва, Люксембург, Словаччина та Велика Британія. Європейський Союз та Рада Європи закликають Україну ратифікувати її без зволікань. В Україні насильство над жінками залишається однією з найгостріших соціальних проблем: щорічно кількість жертв сягає 1,1 мільйона.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. “У 2016 році спроба ратифікувати цей документ [Cтамбульську конвенцію] провалилася. Нинішня Верховна Рада в цьому питанні також консервативна. Минулого тижня 307 депутатів створили міжфракційне об’єднання “Цінності, гідність, родина”, яке очолив Святослав Юраш. Попри те, що проти нього агітували в УПЦ (МП), об’єднання близьке до позиції Всеукраїнської Ради Церков.”
    ПО-ПЕРШЕ. Це саме минулий – п’ятий (екс)президент (“кондитерський” олігарх-корупціонер) та його владна команда всіляко прагнули й намагалися “проштовхнути” через ВР ратифікацію цієї проґендерної конвенції. А також – аби всуціль догодити певним ліберально-гомофільним колам ЄС (=Гейропи) – в період свого владарювання в Україні саме ними були започатковані й запроваджені і певні інші ініціативи та дії. Ті, фактична й конкретна кінцево-завершальна мета яких – встановлення й утвердження в Україні (як своєрідної квазі-державної) ґендерно-содомської ідеології і практики.
    Тобто, по суті, примусового накидання українському народові режиму гидотно-тоталітарної ГОМОДИКТАТУРИ!!!
    ПО-ДРУГЕ. Є певні і достатньо вагомі підстави сподіватися і вірити, що – і в подальшому – “вони” (певні сили сатанинсько-демонічної темряви та їхня креатура) та всі ці їхні диявольсько-збоченні потуги і плани – зрештою (за великим рахунком) – НЕ ПРОЙДУТЬ (геть проваляться)!!! Амінь. :)
    І, насамкінець, ПО-ТРЕТЄ. Вочевидь, варто і слід нам, християнам, – у всіх цих намірах – повсякчас молити й благати нашого всемогутнього й милостивого Христа Спасителя. Амінь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button