війна

Російські окупанти поранили сина капелана Геннадія Мохненка

У Бахмуті російською армією поранено захисника України Славка, сина відомого українського капелана та служителя Геннадія Мохненка. Загрози життю немає. Про це повідомив його названий батько у Facebook.

Джерело: c4u.org.ua

За словами Геннадія, у 2014 році Славко пішов добровольцем на фронт, коли російські війська вдерлися в Україну.

З початку повномасштабної війни Слава знову відправився захищати Україну. Під час деокупації Херсону він разом зі своїм командиром перший зайшов до центру міста, зазначив служитель Мохненко.

Однак, захищаючи Бахмут, окупанти серйозно поранили сина Мохненка. Виявилося, що у Славка багато осколків у тілі. До того ж йому ампутували ліву кисть. Однак «загрози життю, Слава Богу, немає», повідомив його батько Геннадій.

Також пастор повідомив, що зараз у Слави троє маленьких діток.

«Славка, пишаюся тобою. Ти – справжній Герой! Дякую що живий!.. В молитві за швидке одужання Славка!» – наголосив пастор Мохненко.

Читайте також:

У своєму дописі Геннадій також написав, що «Славко – був безпритульником з п’яти років. В 10 років його судили й відправили в спеціальний інтернат за каструлю супу, яку він (в будинку куди прокрався) випив одним махом з холодильника. Це було все, що він там украв. У 13 років він став моїм сином. Разом з ним ми підкорювали божевільні гірські вершини, служили в Африці та у всій (від краю до краю) Росії».

Детальніше допис читайте у Facebook Геннадія Мохненка.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button