Новини суспільстваХристиянські новини

Понад 600 людей почули про Христа через креативні євангелізації Steiger у Львові

Місія Steiger провела кілька євангелізацій у Львові. На вулицях міста молодь розповідала про Христа через креативні проєкти. В євангелізації брали участь студенти й волонтери місіонерської школи Steiger, а також парафіяни різних церков Львова.

Джерело: bog.news

«Всіх відкритих до спілкування людей ми запрошували на “Вивчення Біблії для нерелігійних” у Львові, а також брали контакти в соціальних мережах, щоб продовжувати спілкування», – розповіли представники місії Steiger.

Понад 600 людей почули про Христа через креативні євангелізації Steiger у Львові

За підсумком трьох євангелізацій понад 600 людей почули Євангеліє, 400 людей погодилися, щоб за них помолилися, 31 людей виголосив молитву покаяння.

«Хлопці вирішили підняти тему сирітства та того, з якими ранами нам доводитися ходити у житті. Сам проєкт виглядав, як інсталяція, де учасники, ставши в коло обличчям до глядачів, були скуті між собою ланцюгами, а в руках тримали таблички з написами на кшталт: “Мій батько нас кинув”, “Мій тато бив маму”, “Моєму татові наплювати на мене”. У центрі цього кола була інсталяція з ящика з дитячими іграшками та повітряними кульками, які символізують дитинство», – зазначила команда.

Організатори доповнили:

«Відповідаючи на питання зацікавлених перехожих, хлопці ділилися посланням про безумовну і безмежну любов і прийняття Бога, Який хоче, щоб Його діти знову знайшли Отця».

Понад 600 людей почули про Христа через креативні євангелізації Steiger у Львові

Історії учасників євангелізації:

Мар’яна: «До нас на [локацію] “Залиш-Візьми” підійшли троє підлітків і я сказала їм, що вони можуть залишити щось погане. Один з хлопців відповідав за всіх: “Нам нема чого залишати, у нас все добре”. Але один з хлопців сказав, що хоче залишити в минулому злодійство. Потім він дістав послання від Бога, де було написано “Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою!”. Я запитала у нього, чи вірить він у Бога, і він сказав, що ходить в римо-католицьку церкву. Тоді я уточнила, чи є у нього особисті стосунки з Богом. Він забарився, не знаючи, що відповісти. На моє запитання, чи хоче він дізнатися Бога усвідомлено, як свого Господа і Спасителя, він відповів ствердно. Ми помолилися молитвою покаяння».

Читайте також:

Кирило: «На проєкті “Любов-Біль” до нас підійшла група хлопців і ми почали говорити про стосунки. Я відразу вирішив поставити пряме запитання: “Хлопці, у кого немає батька?”. Один з хлопців підняв руку і сказав, що хотів би, щоб у нього був батько. Після цього я перейшов на послання про Христа. Але один з цих чотирьох хлопців був атеїстом, все заперечував. Коли я запропонував помолитися, він сказав, що не потрібно і пішов. За інших хлопців я помолився. Після нашого флешмобу я побачив, що хлопець з нашої команди спілкується з тими ж хлопцями й молиться за того хлопця, який пішов першого разу».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!