П'ятидесятникиХристиянські новини

П’ятидесятники обговорюватимуть створення Громадської спілки «Всеукраїнська асоціація громадських об’єднань та благодійних організацій»

12 червня на базі київської церкви «Філадельфія» (вул. Голосіївська, 57) відбудеться перша Всеукраїнська зустріч пятидесятників (УЦХВЄ), які очолюють громадські та благодійні організації різних напрямків діяльності. Учасники зустрічі разом зі старшими служителями УЦХВЄ обговорюватимуть створення Громадської спілки «Всеукраїнська асоціація громадських об’єднань та благодійних організацій» та інші актуальні питання.

Джерело: svitogliad.com з посиланням на chve.org.ua

Під час Всеукраїнської зустрічі директор юридичного департаменту УЦХВЄ Олександр Йовжій розповідатиме про нормативно-правову основу діяльності громадських і благодійних організацій.

Інший спікер – директор соціального департаменту В’ячеслав Когут – розкаже про «Особливості організації діяльності ГО у сфері допомоги людям з алко- та наркозалежностями».

Людмила Бендус, Лариса Мурах та Іван Білик, директори відповідних департаментів УЦХВЄ, розповідатимуть про діяльність організацій, що допомагають жінкам, дітям та молоді.

Гість заходу, співголова громадської організації «Асоціація педагогів християн України» Олексій Лавор, поділиться досвідом роботи та інформацією про плюси й мінуси в діяльності галузевих асоціацій.

Читайте також:

Також під час зустрічі голова новоствореної громадської спілки «Всеукраїнська асоціація громадських об’єднань та благодійних організацій» Ярослав Котилко говоритиме про налагодження ефективної співпраці між церквою та громадськими об’єднаннями й фондами.

Захід розпочинається о 10.00.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!