війна

«Не допустити залучення білоруської армії до війни проти України» – Рада Церков України звернулася до релігійних лідерів Білорусі

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликала релігійних лідерів Республіки Білорусь не допустити залучення білоруської армії до війни проти України. Для цього релігійні діячі можуть використати свій авторитет.

Джерело: vrciro.org.ua

За словами Ради Церков, у разі долучення армії Білорусі до війни проти України, тисячі білоруських сімей страждатимуть через смерть чи поранення чоловіків, батьків, братів.

Релігійні діячі підкреслюють, що через цю війну, яку розв’язала не Білорусь, а Росія, гинуть тисячі російських солдатів, які зустрічають відчайдушний опір Збройних Сил та мирного населення України.

Як скорботно зазначає ВРЦіРО, вторгнення російських сухопутних військ та ракетні й бомбові удари по мирних українських містах українських областей відбувається також і з території Республіки Білорусь.

Всеукраїнська Рада Церков наголосила, що спроба залучення білоруської армії до участі у війні проти України на стороні держави-терориста може бути більш цинічним і жорстоким кроком.

Тому релігійні діячі зауважують, що не можна допустити такого жахливого розвитку подій заради добросусідських відносин майбутніх поколінь білоруського й українського народів.

Детальний текст звернення можна прочитати тут.

Нагадаємо, що з приводу обстрілів російськими окупантами цивільних об’єктів та цивільного населення в Україні ВРЦіРО (Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій) написала заяву, де описала агресію РФ до України та закликала НАТО, ООН, Європейський Союз, ОБСЄ та Раду Європи допомогти нашій країні.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button