БаптистиХристиянські новини

УБТС запрошує на навчання в Школу поклоніння

Українська баптистська теологічна семінарія запускає новий проект від програми «Поклоніння і музика» під назвою Школа поклоніння «Живий звук».

Джерело: фейсбук-сторінка навчального закладу

«Якщо Ви є частиною служіння прославлення у вашій церкві, запрошуємо вас на Школу. Це прекрасна можливість для груп прославлення глибше усвідомити біблійні принципи поклоніння, виробити бачення проведення зборів саме в контексті культури своєї помісної церкви», – йдеться в повідомленні.

Вчитися можна у Львові або Ірпені.

Школа поклоніння – це чотири насичених вікенди ексклюзивного матеріалу, дискусій, практики та роботи в команді.

Мета – об’єднати церковні команди твого регіону в спільноту для обміну досвідом, взаємопідтримки, ефективнішого служіння та формування культури поклоніння.

Читайте також:

Набір триває з 1 жовтня по 1 листопада. Деталі дивись в відео і реєструйся за лінком https://bit.ly/3oKE5jl

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button