Новини суспільстваХристиянські новини

Верховна Рада прийняла законопроєкт, яким вантажі гуманітарної допомоги будуть визнаватися на місцях

На засіданні Верховна Рада 1 грудня у першому читанні прийняла законопроєкт «Про внесення змін до статті 5 Закону УкраїниПро гуманітарну допомогу“. Метою документа є визнання гуманітарною допомогою вантажів на місцях Рішення підтримали 226 нардепів.
Повідомляє Всеукраїнський Собор з посиланням на законопроєкт.
Мета документа полягає в забезпеченні оперативності прийняття рішень на місцях, щоб виконати завдання, передбачені із заходами забезпечення матеріально-технічними засобами, реформою місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.
Законопроєкт передбачає розширити повноваження Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій щодо визнання гуманітарною допомогою вантажів вагою до 12 тонн.
Завдяки документу місцеві органи виконавчої влади краще отримують інформацію про набувачів гуманітарної допомоги та зможуть самостійно й оперативніше приймати рішення про визнання вантажу гуманітарним з урахуванням потреб населення конкретних регіонів, що своєю чергою зменшить час на бюрократичні процедури.
Важливо зазначити, що це перше читання, тому остаточна доля законопроєкту буде вирішена після голосування у другому читанні.
Читайте також:

За словами Всеукраїнського Собору, Церкви та різні благодійні організації активно розповсюджують серед нужденних гуманітарну допомогу, виконуючи важливу соціальну функцію.
Гуманітарна допомога відіграє значну роль у захисті населення від різних криз та епідемій, а головне у своєчасному забезпеченні благополуччя соціально незахищених верств населення – людей з інвалідністю, дітей-сиріт, одиноких старезних, багатодітних сімей, одиноких матерів та інших.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button