війна

Верховна Рада подовжила воєнний стан на три місяці

Воєнний стан в Україні подовжено на 90 днів, це рішення прийняте депутатами Верховної Ради. Разом з воєнним станом продовжуватиметься загальна мобілізація.

Джерело: news.liga.net

Законопроєкт про продовження дії воєнного стану та мобілізації підтримали 328 народних депутатів. Крайнім терміном дії закону є 21 листопада 2022 року. Раніше крайнім терміном воєнного стану і мобілізації було 23 серпня.

Читайте нас в Telegram: новини в Україні та світі з християнської точки зору

Президент України Володимир Зеленський 15 серпня повідомив про рішення продовжити воєнний стан  та загальну мобілізацію. Це було прогнозовано й очікувано, адже війна в Україні триває.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!