Цікаві історії

Божі гроші залишилися на Божу справу

Це був приблизно 1995 рік, коли процвітали злочинні угрупування і люди, які мали назву «рекетири» старалися своїми злочинними діями здобувати якусь матеріальну вигоду, приносячи інколи шкоду, тілесні ушкодження, а інколи навіть чинили вбивство, щоб заволодіти чужим майном. Я повертався з поїздки й був на київському вокзалі в потязі. Раптом відкрилися двері й один з тих людей заявив: «Вас вітають рекетири!»

Раніше доводилось чути про цих людей, а в той момент я зрозумів, що бачу їх власними очима. Тремтячою рукою я поклав гаманець на стіл. Мій сусід по купе на вимогу віддати гроші сказав, що не має їх, і одразу отримав кулаком в лице. Я, поклавши гроші, чекав, що буде далі. Тут заходять іще двоє, почалась брутальна лайка і один із них, вийнявши гроші професійним рухом з гаманця, порахував усі. Там була значна сума. Далі запитав того, хто ввійшов: «Що будемо робити?» Той відповідає: «Половину забираємо». І тут мені Божий Дух, я розумію, що саме Він, не інакше, промовив: «Скажи: забирайте всі, бо це не мої, це церковні гроші». Я набрався нахабства і так сказав.

Вони запитали: «А документи у тебе є?» Показав місійне посвідчення.

Читайте також:

Той чоловік щось довго розглядав, а потім поклав на стіл і сказав: «Вибачте, будь ласка, ми таких грошей не беремо».

Божі гроші залишилися на Божу справу.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Джерело
notes_christian

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button