війна

Понад 1000 дітей з Маріуполя вже незаконно передано в російські родини

Понад 1000 дітей з Маріуполя вже незаконно передано в російські родини, але РФ не зупиняється на досягнутому і продовжує викрадати дітей з території України та влаштовувати їх усиновлення громадянами Росії, повідомляє МЗС України.

Джерело: unian

«Лише за інформацією Управління з питань сім’ї та дитинства міста Краснодар, понад 1000 українських дітей із захопленого російською армією Маріуполя були незаконно передані стороннім особам в Тюмені, Іркутську, Кемерово та Алтайському краї; іще понад 300 дітей нині утримуються в спеціалізованих закладах Краснодарського краю.

Такі дії РФ грубо порушують Женевську конвенцію про захист цивільного населення під час війни від 1949 року, яка передбачає зобов’язання держави-окупанта не змінювати громадянського статусу дітей, а також Конвенцію ООН про права дитини від 1989 року», − зазначено у заяві.

МЗС закликало міжнародну спільноту, зокрема ООН, засудити злочини Росії проти дітей на території України, що тривають, а також вжити негайних заходів проти Москви для припинення її зухвалих порушень міжнародного права.

У МЗС також наголосили, що всі українські діти, які були незаконно переселені на територію РФ, мають бути повернуті батькам або законним опікунам.

Читайте також: 

Геноцид українців: війська РФ утримують близько 200 громадян України у російських СІЗО

Нагадаємо, з початку повномасштабної війни російські військові в Україні вбили 373 дитини.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!