Християнські новини

Україна і світ відзначає сьогодні Міжнародний день сім'ї

На жаль, сьогодні сім’я знаходиться в критичному стані: збільшується рівень розлучень, абортів, нав’язуються аморальні збочення тощо. Саме тому, ми Національним сімейним рухом України лобіюємо захист та розвиток інституту сім’ї на усіх рівнях.
З початку травня розпочався просімейний флешмоб містами нашої держави: проходять фестивалі “Всі разом за сім’ю!”, ходи за сімейні цінності, концерти. Заходи об’єднують десятки тисяч небайдужих до питань інституту сім’ї людей з областей України.
У цей день також варто звернути увагу на власні пріоритети, адже за статистикою, ми проводимо з нашими рiдними в середньому всього лише 11 хвилин на день.
Це відбувається не тому, що сім’я перестала бути потрібною чи важливою. Ми самі у нашому житті часто замінюємо першорядні речі другорядними, через що втрачаємо найбільший скарб, дарований нам Богом – спілкування і любов найрідніших нам людей.
У Біблії сказано: “Краще двом, як одному, бо мають хорошу заплату за труд свій, і якби вони впали, підійме одне свого друга! Та горе одному, як він упаде, й нема другого, щоб підвести його…”(Екклезiяст 4:9 – 10). Разом куди легше протистояти життєвим негараздам, боротися… Слава Богу за сім’ю! За можливість бути разом!

Більше про сім’ю:

Нехай у ваших родинах завжди панують любов, взаємодопомога і взаєморозуміння! Нехай сім’я для вас завжди буде найвищою цінністю у цьому житті, бо так воно і є!

Джерело: Прес-служба Павла Унгуряна

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button