Протестанти

Помолилися за Україну: відбулася зустріч Франциска та українського капелана Геннадія Мохненка

Відбулася зустріч Папи Римського Франциска з українським капеланом та протестантським єпископом із Маріуполя Геннадієм Мохненком. Вони багато говорили про Україну та разом помолились за неї.

Джерело: ukrinform.ua з посиланням на Facebook Геннадія Мохненко

Український капелан зустрівся з Папою Римським у Ватикані.

«Була дуже цікава, ґрунтовна розмова. Багато про що [ред. поговорили], але звичайно ж найбільше про Україну, про мій рідний Маріуполь. Помолилися (на хвилиночку… нагадую… я протестантський єпископ) разом із Папою Франциском за нашу країну», – розповів на сторінці у Facebook український пастор.

А під час молитви за Україну понтифік попросив капелана вести молитву, а після слова «Амінь» «продовжив її зі сльозами на очах». Українського пастора здивувало, що Франциск попросив його вести молитву.

Служитель Мохненко був шокований тим, що Папа Римський попри свою зайнятість та напередодні похорону свого попередника Бенедикта XVI «знайшов майже півтори години для неділового спілкування з українським капеланом».

«Дякуємо Папі Франциску за підтримку українського народу, який страждає від російської інтервенції. Дякуємо за допомогу Католицькій Церкві нашому служінню літнім та дітям на передовій. Після війни чекаємо на Папу Франциска в Україні й, неодмінно, у Маріуполі», – написав Геннадій Мохненко.

Також капелан повідомив, що у Ватикані він «встиг відвідати собор Святого Петра і віддати данину пам’яті понтифіку Бенедикту, попереднику Франциска». За два дні український служитель повертається до Бахмута.

Помолилися за Україну: відбулася зустріч Франциска та українського капелана Геннадія Мохненка Помолилися за Україну: відбулася зустріч Франциска та українського капелана Геннадія Мохненка Помолилися за Україну: відбулася зустріч Франциска та українського капелана Геннадія Мохненка

Також він написав, що «Капеланський Батальйон Маріуполь» щодня працює на фронті.

«Продовжуємо евакуювати людей, що підвозимо необхідне для захисників України. Підтримуємо тих, хто опинився у критичних умовах, у зоні воєнних дій», – наголосив протестантський єпископ.

Читайте також:

Коротка довідка

Геннадій Мохненко – пастор із Маріуполя, засновник і керівник найбільшого дитячого реабілітаційного центру «Республіка Пілігрим» та мережі реабілітаційних центрів для дорослих. Широко відомий як ініціатор громадської антинаркотичної акції, автор кількох книжок, герой документальних фільмів.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. З цієї новини радо дізнався, що пастор-капелан Геннадій МОХНЕНКО – живий, здоровий і благословенно продовжує свою відважну місію: на фронті і в тилу.
    І слава Богу!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button