Християнські новини

Поляки бойкотують IKEA через віруючого звільненого за цитату з Біблії

У Польщі вибухнув скандал на державному рівні, після того як керівництво IKEA звільнило співробітника за цитату зі Старого Завіту, яка засуджує гомосексуальні відносини. Депутати і громадські працівники закликали бойкотувати меблевий магазин по всій країні, а незгодні оголосили Варшаву європейською столицею гомофобії.
Польський сегмент Twitter наповнили повідомлення користувачів, які закликають бойкотувати IKEA. «Вітаю @IKEA! Тільки сьогодні я розмістив замовлення на меблі для квартири. Дружина наполягала на вашій, але тепер ми змінили наші плани. Замовлення дісталося польському виробнику.
Близько 9 тис. Злотих пройшли повз вашого носа! », – пише @KrzysztofMatt. «Мій протест – проти звільнення співробітника з IKEA. Ми з друзями ходили на пиріжки і чай в IKEA. Сьогодні ми вирішили, що більше НІКОЛИ не підемо туди. Може бути, IKEA не відчує наш протест, але ми не можемо погодитися на таке ставлення до християн », – повідомляє @kotzwysp.
«Я розумію, що ІКЕА не хоче бачити католиків не тільки серед співробітників, але і в числі покупців. Починаючи з сьогоднішнього дня, я більше не їхній клієнт. Боже, відпусти їх з миром до їхньої веселки », – сповіщає своїх передплатників @asiamarcowa.
Частина польського суспільства дивиться на те, що відбувається інакше і піддає різкій критиці дії політиків та офіційних осіб, які закликають до бойкоту.
Слід зазначити, що IKEA має в Польщі 10 заводів, які виробляють близько 4 тис. найменувань продуктів, що реалізуються в магазинах по всьому світу. Бойкот для такої структури може обернутися проблемами не тільки для компанії, але і для тисяч поляків, зайнятих на виробництві продукції ІКЕА.

Більше про опір ЛГБТ ідеології:

Польські ЗМІ активно підтримали  кампанію протесту. «Таке враження, що в Польщі почалася ідеологічна війна проти ЛГБТІ. І не просто почалася, але зведена в статус боротьби за існування самої Польщі, – пише іспанська журналіст Мігель Гайо. – гомофобна істерія поширилася на самі нижчі верстви суспільства. Повсюдно забороняють гей-паради ». Конституція Польщі як і раніше визначає шлюб як “союз чоловіка і жінки». Схоже, що поляки не збираються вносити зміни в цю статтю основного закону країни.

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Читайте нас в Телеграм

Джерело: gcshelp.org

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button