Україна

Для українців доступна компенсація половини вартості ліків через додаток Liki24

Для українців доступна компенсація половини вартості ліків, якщо вони замовлені через додаток Liki24 у разі відсутності достатньої кількості коштів. Наразі максимальна сума відшкодування становить 500 гривень, які можна витратити на одне або декілька замовлень. Кошти надає фонд «Ліки для України», повідомляє пресслужба Liki24.com.

Джерело: zn.ua

DEG-Deutsche Investitions- und Entwicklungsgesellschaft за підтримки Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини виділила 25 мільйонів грн на покриття вартості ліків та їх доставлення постраждалим від повномасштабної війни та тим, у кого немає можливості самостійно придбати необхідні медикаменти.

Виділені кошти планують перерахувати до фонду «Ліки для України» кількома траншами протягом найближчих місяців. Першу матеріальну допомогу отримали вже у жовтні.

«За рахунок коштів, що передасть уряд Німеччини Фонд “Ліки для України” зможе безперервно працювати та надавати необхідну допомогу тим, хто цього потребує, протягом декількох місяців», – зазначається в повідомленні.

У пресслужбі пояснили, що скористатися довідкою можна через додаток Liki24. Після реєстрації інформація про можливість участі в компенсаційній програмі з’явиться на головному екрані.

«Ми вдячні DEG та уряду Німеччини за підтримку українців у надскладні для нас часи. Ці кошти допоможуть нам збільшити обсяги допомоги для тих, хто її потребує. Більше грошей – більше врятованих життів», – сказав співзасновник Liki24.com Антон Авринський.

Читайте також:

Ситуація на окупованих територіях Херсонщини – свідчення мешканців

Він також повідомив, що розглядається можливість збільшення відсотка компенсації для найбільш вразливих верств населення.

У компанії додали, що через фонд «Ліки для України», який підтримується українськими та міжнародними донорами, за пів року вже 5648 сімей отримали допомогу на 2,8 мільйона гривень.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button