війна

Готується законопроєкт щодо покарання за незаконний виїзд з України під час війни

В інтерв’ю РБК-Україна, міністр внутрішніх справ Ігор Клименко оголосив про намір розробити законопроєкт, який передбачатиме покарання за незаконний виїзд з України для чоловіків, що покинули територію України після початку повномасштабної російської агресії.

Джерело: news.liga.net

Він підкреслив, що законопроєкт буде спільним проєктом Кабінету міністрів і Верховної Ради, оскільки наразі в законодавстві країни немає положень про покарання осіб, які незаконно залишили країну та згодом повернулися назад.

«Я думаю, що після закінчення війни держава зробить усе для того, щоб кожному громадянину нагадати, що він робив під час війни. Маю на увазі тих, хто нелегально перейшов кордон. Я думаю, це буде закон», − пояснив Клименко.

У процесі розробки закону МВС вивчає міжнародний досвід, зазначив очільник відомства.

Він наголосив на важливості притягнення громадян до відповідальності за порушення законодавства. Клименко вважає, що громадяни підтримають і з розумінням сприймуть будь-які обмеження щодо подальших поїздок цих осіб, особливо коли йдеться про виїзд за кордон.

Нагадаємо, що в умовах воєнного стану в Україні заборонено виїжджати за кордон чоловікам віком від 18 до 60 років. Нещодавно Рада продовжила термін дії воєнного стану та загальної мобілізації до 19 серпня.

Читайте також:

Як повідомляє ЛІГА.Новини, згідно з попередньою заявою міністра оборони Олексія Резнікова, Залужний отримав від Зеленського «серйозну рекомендацію» − перевести більшість військкомів, які довгий час перебувають у центрах комплектації, на передову. Президент наголосив на необхідності заміни їх на ці посади пораненими бійцями.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button