Блог редактора

Різдвяна акція поділись Євангелієм з газетою Слово про Слово

Slovoproslovo

Свято наближується, все голосніше лунають колядки, міста і села одягаються в Різдвяну атрибутику. Ми всі очікуємо чогось нового, кращого, несподіваного. Для нас, християн, це час не просто згадати про те, що у світ прийшов Христос, але і унікальна можливість поділитися звісткою про Спасителя зі своїми рідними і близькими. Дуже часто ми не знаємо з чого почати. Можемо запропонувати вам унікальний ресурс – різдвяний випуск євангелізаційної газети «Слово про Слово».

Чому варто скористатися цією можливістю?

  • Різдво – це можливість переосмислити своє життя.

Коли закінчується рік, ми перегортаємо сторінку року, який минає, це привід ще раз подивитися на своє життя і переосмислити його. Люди підводять підсумки, будують плани, ставлять цілі, мріють про те, що в майбутньому все зміниться на краще. Коли, як не зараз, запропонувати задуматись, щоб почати життя з чистого аркуша?

  • Різдво – це Євангельська історія, яка в усіх на вустах.

Різдво – це день в році, коли про Бога згадують навіть ті, які намагаються про Нього не говорити. Це гарний привід, щоб почати розмову про сутність втілення Божого Сина.

  • Різдво – дає відчуття світлого свята.

Навіть самі черстві і холодні серця в цей день хоч на мить стають добрішими. Люди починають вірити у щось добре, дарують подарунки, в очах з’являється очікування чуда, це унікальна можливість дозволити Божому вогню розтопити холодний лід людських сердець.

Чи варто упускати цю, нехай швидкоплинну, можливість розповісти своїм знайомим про Ісуса? Тим більш, що зараз зробити це дуже просто. Газета «Слово про Слово» приготувала чудовий євангелізаційний випуск на тему Різдва, з допомогою якого ви легко можете поділитися правдою про те, що трапилось два тисячоліття тому, і яке значення Боговтілення має для нас з вами.

Дозвольте Різдву стати для твоїх близьких і рідних не просто датою в календарі, а днем, коли вони повірять в Ісуса завдяки твоєму благовістю.

Заходьте на наш сайт дізнайтеся, як отримати різдвяний випуск газети «Слово про Слово»

Редакція «Слово про Слово»

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!