УкраїнаХристиянські новини

До Ради внесено законопроєкт, який пропонує відзначати Різдво 25 грудня

9 жовтня у парламенті було зареєстровано законопроєкт № 4201, пропонується повний перехід України на григоріанський календар, за яким, зокрема, Різдво святкується не 7 січня, а 25 грудня.
Про це пише РІСУ.
У проєкті пропонується скасувати переведення годинників на “літній” і “зимовий” час, а також повністю перейти на григоріанський календар.
За словами Стефанчука, “щорічний перехід на літній час і повернення на поясний” погано впливає на самопочуття та погіршує працездатність, а також загострює хронічні захворювання.

Також законопроєкт спрямовано на “протидію агресії з боку Росії”, зазначив нардеп. Він нагадав, що на тимчасово окупованих територіях України було незаконно встановлено час країни-агресора. Тому закріплення на всій території країни єдиного київського часу “зміцнить позиції безпеки і сприятиме деокупації”.
Крім переведення стрілок, у запропонованому проєкті розглядається питання про повний перехід України на григоріанський календар, за яким Різдво святкується не 7 січня, а 25 грудня.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Вельми “геніальні” пояснення і аргументи навів тут п. Стефанчук…
    Мабуть, він – “великий фахівець” в галузі низки наук…
    А от щодо запропонованого офіційного переходу на календарно-“григоріанське” святкування і, зокрема, Різдва тільки 25 грудня, то це – ніщо інше, як, по суті, дурна й підступна ПРОВОКАЦІЯ!!! Та, яка здатна лише збурити гостро-запеклі суспільні суперечки і протистояння: причому, майже на порожньому місці…
    І тут, вочевидь, варто згадати, які саме запальні дискусії викликало введення цього “додаткового” – поруч із 7 січня – відзначання Різдва 25 грудня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button