Блог Ренді Маршалла

Шлях до справжньої любові

Час Різдва – ідеальний час, щоб поговорити про справжню любов. Коли справжня любов з’явилась в яслах.
Є любов, яка основана на заслугах: я люблю тебе, якщо ти любиш мене у відповідь. Є любов основана на умовах: я люблю тебе, тому що… (список причин).
Любов не залежить від заслуг, ні від умов: я люблю тебе, попри все, любов, яка просто діє. Незаслужена. Безумовна.
Ви скажете, що такого не буває? Це казка, це неможливо… Я так не думаю. Тож який шлях до любові, яка “ніколи не підведе”?
Це така любов, яка явилась у Різдво. Справжнє Різдво.
Це коли смирення веде до прийняття, яке завжди веде до любові.
Смирення – це спустошення себе. Якщо гордість – це стурбованість собою, смиренність – це протилежність цього. Це сила під контролем, яка вважає, що смирення – це не думати про себе, а думати про себе менше.
Це прийняття Божої оцінки про себе, без аргументів. Ми з тобою ніколи не напишемо книгу про смирення, і про те, як я її досягнув.
Як тільки ви думаєте про те, що у вас є, ви втрачаєте це. Его самозакоханої людини подібне до її пальців. Вони просто працюють і не прагнуть уваги.
Це смирення завжди приводить до прийняття. “Безпечно бути тим, хто ти є, не боячись відмови”.
Прийняття знає, що немає супер пилу. Воно розуміє, що всі ми боїмося, відчуваємо тривогу та почуття провини. Прийняття знає, що таке “Ні. Добре… з тобою не все добре… і це нормально”.
Це прийняття завжди веде до того, що ми дійсно змінюємося: Любов. “В пошуках найкращих інтересів іншого”. Ця любов служить іншим. Любов, яка більша за страх.

Думаю, що варто вивчити два цінних уроки про таку любов:

1). Якщо мені важко любити когось, це тому, що я не приймаю його; якщо я їх не приймаю, це тому, що мені не вистачає смирення. Немає любові? Повертайся назад.
2). Протилежність цієї трилогії також правильна: Гордість веде до відмови, яка веде до апатії. Байдужість – протилежність любові.
Одне з двох найбільших чудес історії сталося на Різдво – коли Бог став Немовлям. Ісус показав нам смирення (Він залишив свою силу, щоб стати Боголюдиною), прийняв нас (завдяки хресту дарує прощення) і полюбив нас (помер і воскрес, щоб викупити нас).

Релігія каже, якщо ти старанно працюєш, або через твоє резюме, Бог буде любити тебе. Ісус каже, що любить тебе… крапка. Всупереч…
Різдво – радість для людей. Господь прийшов… в смиренні, прийняті та любові.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Ренді Маршал

Автор трьох книг, більше 35 років бере участь у сфері комунікацій як спікер, професор з комунікацій, а також корпоративний консультант. Засновник Коледжу ораторів – заклад який навчає комунікації з метою вдосконалення комунікативних та лідерських навичок керівників. Навчає лідерству в Україні.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button