Сім'яХристиянські новини

Чернівецька обласна рада перемогла у суді щодо захисту сімейних цінностей

Чернівецька обласна рада здобула знакову перемогу у суді, щодо захисту сімейних цінностей. Процес тривав понад два роки, намагання активістів ЛГБТ визнати протиправним Звернення Чернівецької облради щодо захисту інституту сім’ї зазнали фіаско.
Це підтверджено Постановою апеляційного суду. Повідомляє рух «Всі разом!».
Історія справи:

Чернівецька облрада 23 травня 2018 року ухвалила рішення «Про звернення депутатів щодо захисту інституції сім’ї в Україні». Після цього нардепи проголосували за звернення до Президента Верховної Ради, Кабінету Міністрів та Ради Національної безпеки та оборони України з метою захисту інституції сім’ї, материнства, батьківства, дитинства.
Проте 8 листопада 2018 року ЛГБТ-організація подала позов до суду, де називає дії Чернівецької облради «підбурюванням  до дискримінації за ознаками сексуальної орієнтації, та утисками». Організація вважає дії облради протиправні. Вони намагалися домогтися  скасування рішення яке, на їхню думку, «порушує права та законні інтереси представників сексуальних та гендерних меншин».
Своєю чергою нардепи Чернівецької облради наполягали на законності свого рішення та подали клопотання про залучення до матеріалів справи висновків незалежної експертизи. Один із депутатів облради звернувся до Ради науково-практичних експертиз при Інституті держави та права ім. В. М. Корецького НАН України. Експертиза 07 лютого 2020 року зробила висновок, що дії облради ґрунтуються на вимогах чинного законодавства України, оскільки вчиненні відповідно до її компетенції.
2 липня Суд першої інстанції ухвалив рішення на користь Чернівецької облради та відмовив ЛГБТ-організації у повному обсязі. Проте у мотивувальній частині містились твердження, які, на думку просімейних експертів були некоректними. Тому була подана апеляційна скарга із метою зміни формулювання мотивувальної частини Рішення суду першої інстанції.
Змінивши цю частину Шостий апеляційний адміністративний суд 2 листопада 2020 року, він також затвердив відсутність ознак дискримінації у рішенні на захист сім’ї.
Читайте також:

Також у Постанові зазначено, що ЛГБТ-організація не наділена правом на подібні вимоги.
«Оскільки  встановлення вказаних обставин не сприяє ефективному захисту прав, свобод та інтересів позивача, який, як встановлено судом першої інстанції, не наділений правом на заявлення таких позовних вимог», – йдеться в документі.
Адвокат Сергій Гула, представник Чернівецької облради, впевнений: «закон на нашому боці».

«Цей процес був достатньо непростим та тривалим. Представники ліберальної організації були достатньо агресивно налаштовані. І ставили стратегічну ціль – обов’язково перемогти. Але дякувати Богу, ми, разом з командою «Всі разом», змогли вибудувати хорошу стратегію, щоб здобути судову перемогу! Слава Богу!», – зазначає Сергій Гула.

Сергій Чабан, юрист та громадський діяч із м. Чернівці, підкреслив:

«Рішення судів – логічні, обґрунтовані та законні. Вони показують позицію більшості тверезо мислячих громадян України. Ми готові й надалі захищати всіма доцільними та правомірними способами інститут сім’ї, духовні й моральні цінності в нашій країні від будь-яких неприродних гендерних збочень і зазіхань».

Руслан Кухарчук, голова організації руху «Всі разом!» прокоментував:

«Тривалий судовий спір остаточно розставив всі крапки над «і». Депутати місцевих рад відповідають перед своєю громадою. А тому мають не тільки право, а й обов’язок захищати та просувати позицію своїх виборців на захист сімейних цінностей. Рішення апеляційної інстанції зафіксувало цю позицію. Ми закликаємо депутатів продовжувати підіймати голос на захист вічних цінностей».


 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button