Україна

Влада закликає українців до евакуації: деталі

Як повідомила міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук, було деокуповано 943 населені пункти. Людей, які там проживають, закликають до евакуації, тому що в їхніх будинках поки неможливо відновити електропостачання та подачу газу та тепла.

Джерело: Today.ua

568 таких населених пунктів це Харківщина, 226 − Херсонська область, 43 − Донеччина, 99 − Миколаївщина, 7 − Луганщина. Загалом на цих територіях проживає близько 360 тисяч людей.

Поки тривають роботи з відновлення критичної інфраструктури в цих населених пунктах, людей просять на деякий час виїхати в ті місця, де таких проблем немає. Тому що з настанням зими без опалення, електрики та газу буде доволі складно.

Безплатний переїзд, харчування та проживання влада має забезпечити. Також ті, хто евакуюється, після оформлення статусу ВПО будуть отримувати фінансову допомогу. Це 2000 грн для дорослих та 3000 грн для дітей та осіб з інвалідністю.

«Ми готові забезпечити готівкою всіх, хто евакуюватиметься: безкоштовне проживання, харчування, все, що необхідно. Супровід ми готові надати. Скільки таких людей − немає різниці», − запевнила Ірина Верещук.

Читайте також:

Схожі статті

Довідки надають телефоном гарячої лінії 15-48.

Зазначимо, що на момент публікації звільнених територій ще більше, і з кожним днем ЗСУ деокуповує нові населені пункти, тому і число тих, хто потребує евакуації, буде зростати.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button