Сім'яХристиянські новини

Пандемія, яка вбила більше ніж коронавірус! 10 млн. абортів за час карнатину

На сьогодні, основною причиною смертності серед населення у світі, залишається переривання вагітності… Слова зайві!
На основі досліджень Worldometer стосовно кількості переривань вагітності у 2020 році, були зроблені жахаючі висновки : 3484800 абортів за місяць. Тобто, за період з березня по травень, було вбито понад 10 млн ненароджених дітей.
Протягом кількох останніх місяців ми мали можливість спостерігати наступну ситуацію: люди вимушено знаходяться по своїх домівках, зачинені школи та церкви, кращі «розуми» світу працюють над створенням вакцини, світові лідери не шкодують жодних ресурсів для припинення поширення вірусу.

В цей складний для усіх час, зачинені більшість медичних закладів, але це не стосується клінік, які спеціалізуються на абортах, вони продовжують впевнено працювати, наражаючи на небезпеку жінок і ненароджених дітей. Як результат, аборт – основна причина смерті як у США, так і у світі загалом.
Чи усвідомлює людство весь жах вбивства унікальних, живих дітей із власною  окремою ДНК та серцебиттям?
Чому б не проявити свою гуманну сутність щодо ненародженого життя так само, як ми зробили це стосовно інфікованих коронавірусом?!
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button