Новини суспільстваХристиянські новини

Опитування: скільки відсотків молоді не хочуть працювати за спеціальністю та яка сфера є найпопулярнішою?

Згідно з опитуванням, в Україні 78% молоді не хочуть працювати за спеціальністю. На дімку молоді  однією з найпопулярніших сфер є торгівля та продажі.

Джерело: 24tv.ua з посиланням на blog.olx.ua та myc.news

В дослідженні взяли участь 1,5 тис. молодих людей, серед яких школярі старших класів, абітурієнти та студенти.

За результатами опитування, 40% молоді готові працювати за 5–10 тис. грн на місяць, 28% виконуватимуть роботу за 10–15 тис. грн, а ще 15% хотіли б, щоб їм платили від 15 тис. грн та більше.

Найпопулярніші сфери, які цікаві молоді: торгівля та продажі – 18%; готельно-ресторанний бізнес – 17%; ІТ-сфера – 11%; маркетинг, реклама, дизайн та SMM – 10%; будівництво – 6%.

Керівниця напрямку «OLX Робота» Марія Абдулліна підкреслила, що молодь все частіше обирає фах за власним інтересом, а не умовним престижем в суспільстві. Це створює більші можливості для розвитку бізнесу й економіки.

Схожі статті

Окрім цього, фахівці опитали й батьків. Згідно з дослідженням, батьки хочуть, щоб діти стали підприємцями або держслужбовцями, а найменше бачать своїх дітей у сфері освіти, стартапах та громадському секторі.

Батьки вважають, що найпопулярніші сфери для молоді, це: ІТ – 19%; медицина та фармація – 8%; юриспруденція та бухгалтерія – 8%; маркетинг, реклама, дизайн та SMM – 6%; культура та мистецтво – 6%.

Також стало відомо, що 42% батьків беруть активну участь у виборі спеціальності дитини. І лише 39% дозволяють абітурієнту самостійно обрати фах.

Читайте також:

Нагадаємо, що вперше за 20 років призупинився глобальний прогрес щодо викорінення дитячої праці через пандемію COVID-19. Залученими до праці виявили 160 млн дітей. Про це повідомляють Міжнародна організація праці (МОП) та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ).

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button