ПротестантиХристиянські новини

ТХІ має найкращі результати у рейтингу вишів за ступенями ризику серед українських протестантських закладів освіти

Таврійський християнський інститут увійшов до рейтингу вишів за ступенями ризику та став єдиним протестантським вищим  навчальним закладом в Україні, який  має найкращі результати за ступенями ризику у рейтингу вишів.

Джерело: osvita.ua

«Настільки високий рівень ТХІ в рейтингу вузів України говорить про те, що християнський університет починає повертати свій історичний вплив в Україні.

З історії ми знаємо, що університети вийшли з церковного середовища, але за часів комуністичної диктатури церкву відокремили від суспільства і сьогодні історична справедливість відновлюється.

У сучасному світі понад 2 мільярди християн і нам, християнам 21 століття, потрібно частіше ставити питання про те, як ми виконуємо свою місію через присутність.

Розвиток християнського університету – це присутність церкви в академічному і науковому співтоваристві» – коментує Валентин Синій, ректор ТХІ.

Перелік закладів складений відповідно до критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері вищої освіти та визначається періодичність здійснення планових заходів державного контролю.

У цьому році визначення ступеня ризику від провадження господарської діяльності у сфері вищої освіти вперше запроваджено в Єдиній державній електронній базі з питань освіти, що дозволило підвищити об’єктивність та прозорість оцінки.

Таврійський християнський інститут

За оприлюдненими результатами дослідження, проведеного Державною службою якості освіти в Україні, до вищих навчальних закладів з високим ступенем ризику від провадження господарської діяльності у сфері вищої освіти та періодичності здійснення планових заходів державного контролю, віднесено 64 освітні заклади. 209 українських вишів мають середній ступінь ризику. І лише 31 заклад вищої освіти має незначний ступінь ризику.

Таврійський християнський інститут увійшов до рейтингу вишів за ступенями ризику та став єдиним протестантським вищим навчальним закладом в Україні, який має найкращі результати за ступенями ризику у рейтингу вишів.

Ознайомитися з рейтингом можна тут: osvita.ua

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Джерело
osvita.ua

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button