Сім'яХристиянські новини

Відбулася стратегічна сесія на якій говорили про захист дітей в Інтернеті

Тема онлайн-безпеки дітей є дуже актуальною. Інтернет – це світ не лише можливостей, але й загроз”. 13 січня відбулася стратегічна сесія щодо напрацювання національної концепції захищеності дітей в Інтернеті до якої були долучені і представники Національна рада дітей і молоді.
60% підлітків готові зустрітися з онлайн-другом, котрим може стати будь-хто; 22% дітей у віці до 10 років переглядають порнографічні матеріали. Наразі все частіше підіймаються питання кібербулінгу, цифрової залежності, секстингу. Вони існували й раніше, але саме зараз ці питання актуалізувалися, про них почали говорити.

Безпека дитини в Інтернеті має стати одним з пріоритетних напрямків. 13 січня відбулася стратегічна сесія щодо напрацювання національної концепції захищеності дітей в Інтернеті. До складу робочої групи від Національної ради дітей і молоді ввійшли Богдан Козлов (Запорізька обл.) і Дар’я Ковальчук (Київська обл.).
Ми обговорювали ризики для дітей в Інтернеті та узгодили єдине бачення і мету. На зустрічі були присутні представники державного сектору, бізнесу, громадські організації.

92% дітей віком до 12 років мають доступ до інтернету. При цьому українські діти не захищені від цифрових небезпек.
В середині вересня в Офісі Президента разом з віце-прем’єр-міністром – міністром цифрової трансформації, та представниками профільних міністерств погодили план роботи щодо формування Національної стратегії із захисту дітей в Інтернеті.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button