Освіта

Половина українських вчителів переживають вигорання, а більшість школярів – стрес

За результатами соціологічного опитування, понад 50% українських вчителів мають вигорання, а понад 70% школярів – стрес.

Джерело: life.liga.net

Освітня фундація GoGlobal провела дослідження серед українських вчителів, директорів шкіл та їхніх заступників. В опитуванні взяли участь 261 респондент.

Як зазначили освітяни, повномасштабна війна дуже вплинула на школярів, з яких 75% мають прояви стресу.

У дітей помітна тривожність і стурбованість (24%), відсутність мотивації до навчання (22%), розгубленість та неуважність (16%), апатія та байдужість (13%) тощо.

Хоча школярі в умовах війни швидко подорослішали, стали серйозними та відповідальними, зазначають соціологи.

Водночас учні, які стали переселенцями та продовжили навчання в безпечніших регіонах, у 88% випадків швидко адаптуються.

Також згідно з дослідженням, працювати з особливими учнями, які мають виражений стрес або психологічні проблеми, зможуть 82% навчального персоналу. Однак існує потреба у спецтренінгах.

Крім того, GoGlobal повідомила, що у 80% вчителів зросла завантаженість, а 54% перебувають у стані професійного вигорання.

Читайте також:

Одна з основних потреб вчителів – це психологічна підтримка і таких 46% опитаних. Також існують і такі потреби як: матеріальна (22%), технічна (17%) та методична (8%).

До того ж навчальний процес у 41% шкіл повністю або переважно відбувається онлайн. Тому 71% вчителів скаржаться на відсутність інтернет-зв’язку.

Більше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button